Blog Matki Bliźniąt – TwinMama.pl

O mnie

Zwykła matka. Niezwykły blog.

Dystans i humor. Bez przynudzania.

Peace, love and krówki.

Joanna Niedziałek – TwinMama

Kobieta. Z całym ciężarem jaki niesie to słowo. 100% i bez taryfy ulgowej. Z wadami i zaletami. Pełen pakiet. Nie zawsze na poważnie, ale zawsze na serio.

Matka Bliźniąt wypakowanych w 2015 roku, a konkretnie Syna zwanego niegdyś pieszczotliwie „Płodem górnym prawym” oraz Córki vel „Płód dolny lewy”, określanych najczęściej mianem Twixów.

Żona swojego Męża, głównie przedstawianego jako „Ojciec”.

Posiadaczka trzech (na chwilę obecną) kotów, w tym introwertyka z nieustannymi myślami samobójczymi, kompulsywnego pożeracza nie tylko żarcia  i jednego z manią wielkości i wieczną potrzebą nieograniczonego uwielbienia.

Pedagog. Przebrnęłam przez cztery różne kierunki pedagogiczne (w zasadzie trzy i pół). Latami maglowałam dzieci w żłobko-przedszkolo-punktach w kraju i za granicą, bo taka jestem światowa. Teraz magluję swoje własne.

Oprócz tego biegam (dalej niż do kibla po świątecznym obżarstwie), czytam (nie tylko Facebooka), gotuję (nie tylko wodę na herbatę). Dodatkowo, co czyni mnie już absolutnie i totalnie wyjątkową, oddycham i codziennie rano piję kawę.

W oczekiwaniu na wielokrotnie wróżony #koniecżyciabodzieci uruchomiłam miejsce uzewnętrzniania moich niezwykle wzniosłych, głębokich i wielce wartościowych wynurzeń, opowieści, zwierzeń, anegdot, analiz, rankingów, recenzji, porad i wszystkiego innego, co przyjdzie mi do głowy.

 

Nie ma drugiej takiej jak ja. Ewidentnie.

Nie szukaj.

Nie znajdziesz nic równie wspaniałego.

Nie trać czasu.

 

Rozgość się, czytaj, komentuj, udostępniaj, przeżywaj.

#matkabezblogatoniematka

 

Znajdziesz mnie też:

Facebook: TwinMama

Zamknięta grupa na facebook’u: TwinMama – Grupa

Instagram: twinmamablog

Snapchat: twinmamablog

 

Inline
Inline