Blog Matki Bliźniąt – TwinMama.pl

WSPÓŁPRACA

 

Blog TwinMama traktuje o życiu TwinMamy, życiu TwinOjca, życiu TwinDzieci i o życiu w ogóle. Opisuję, przedstawiam, doradzam, podsumowuję, relacjonuję, rankinguję, opowiadam, jaram się. Jest śmiesznie, krytycznie, wzruszająco, porywająco, smutno – chociaż to ostatnie zdecydowanie najrzadziej.

 

Jest wspaniale.

Jest jakoś.

Nie znoszę miałkości, średniości i nijakości.

Jak robić, to z przytupem.

 

Jeśli szukasz charyzmatycznego twórcy treści, który z polotem, energią, gracją i lekkością zarazem opowie wspólną historię, to jesteś we właściwym miejscu. Jeżeli uważasz, że jestem osobą, która pasuje do profilu działalności, którą reprezentujesz, to jest spora szansa, że też tak uważam. Od tego miejsca może być już tylko lepiej.

 

Dysponuję, oprócz olbrzymiego talentu i niespotykanego uroku osobistego, odwiedzonym właśnie blogiem, kontem na Facebook’u i Instagramie, wraz z rozwijającą się nieustannie wspólnotą obserwatorów, czytelników i subskrybujących. Lajkami jednak bloger w piecu nie napali.

 

Wszelkie niezbędne cyferki udostępnię bez problemu.

 

Form współpracy jest wiele, Ty to wiesz i ja to wiem. Konkursy, recenzje, wpisy sponsorowane. Jestem racjonalnie elastyczna. Na pewno coś uknujemy.

 

Nie trafiłeś tu przypadkiem.

Zapraszam. Przed nami morze możliwości.

Razem podbijemy świat.

 

Kontakt: matka@twinmama.pl

Inline
Inline