Blog Matki Bliźniąt – TwinMama.pl

O mnie

Zwykła matka. Niezwykły blog.

Dystans i humor.

Bez przynudzania.

Bez słodzenia.


Joanna Niedziałek – TwinMama

TwinMama jest jak ksywka, którą można mnie nazywać. Jak w szkole. Każdy znał „Rudą” albo „Lewego”. Czas na TwinMamę.

TwinMama to nie tylko podwójna mama. To cała masa cech, którą dostrzeżesz zostając tu na dłużej i na pewno z wieloma się utożsamisz.

TwinMama to nie tylko kolejny blog o jakiejś tam tematyce. To ja. Poznaj więc mnie.

TwinMama

Kobieta. Z całym ciężarem jaki niesie to słowo. 100% i bez taryfy ulgowej. Z wadami i zaletami. Pełen pakiet. Nie zawsze na poważnie, ale zawsze na serio.

Matka Bliźniąt wypakowanych w 2015 roku, a konkretnie Syna zwanego niegdyś pieszczotliwie „Płodem górnym prawym” oraz Córki vel „Płód dolny lewy”, określanych najczęściej mianem Twixów.

Żona swojego Męża, głównie przedstawianego jako „Ojciec” lub „Stary”.

Posiadaczka kota Gustawa przybłędy i psa Andrzeja z odzysku. Obaj panowie po przejściach. Obaj z gatunku „adopciak”. 

Pedagog. Przebrnęłam przez trzy różne kierunki pedagogiczne (w zasadzie dwa i pół). Pedagogika specjalna, wczesne nauczanie języka inglisz oraz najmniej ukochana szkoła bycia „przedszkolanką”. Latami maglowałam dzieci w żłobko-przedszkolo-punktach w kraju i za granicą, bo taka jestem światowa. Teraz magluję swoje własne.

Oprócz tego biegam (dalej niż do kibla po świątecznym obżarstwie), czytam (nie tylko Facebooka), gotuję (nie tylko wodę na herbatę). Dodatkowo, co czyni mnie już absolutnie i totalnie wyjątkową, oddycham i codziennie rano piję kawę.

W oczekiwaniu na wielokrotnie mi w ciąży wróżony #koniecżyciabodzieci uruchomiłam miejsce uzewnętrzniania moich niezwykle wzniosłych, głębokich i wielce wartościowych wynurzeń, opowieści, zwierzeń, anegdot, analiz, porad i wszystkiego innego, co przyjdzie mi do głowy. Popłaczesz się nie raz. Nie koniecznie ze smutku. Mówią, że jestem w tym dobra i mam to robić. No to robię. Na przekór mojej licealnej polonistce.

 

Rozgość się, czytaj, komentuj, udostępniaj, przeżywaj.

#matkabezblogatoniematka

 

Znajdziesz mnie też:

Facebook: TwinMama

Instagram: twinmamablog

Zamknięta grupa na facebook’u: TwinMama – Grupa

 

Peace, love and krówki.

Inline
Inline